Opis wydarzenia:
Firma Farnell element14 zaprasza na techniczne szkolenie klientów z branży górniczej prowadzone przez inżynierów aplikacyjnych reprezentujących firmy Infineon TDK, Phoenix Contact, Fluke oraz Analog Devices.
Data: 27 listopada 2013 roku
Miejsce: Katowice, Hotel Campanile, ul Generała Józefa Longina Sowińskiego 48
Zgłoszenia: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (5 zgłoszeń) dla osób, które wezmą udział w szkoleniu, prosimy o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem przycisku  „Attend this event” znajdującego się po prawej stronie. Skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić udział w warsztatach.
Agenda
7:30-8:00Rejestracja uczestników. Poczęstunek kawowy
8:00-8:20Powitanie Farnell Element 14, Fluke produkty (prezentacja produktów w czasie całego szkolenia)
8:20-9:30Phoenix Contact : szkolenie produktowe (złącza do urządzeń elektronicznych z podkreśleniem rozwiązań dla strefy Ex; obudowy do elektroniki przemysłowej montowanej na szynie DIN; nowości)
9:30-9:45Przerwa kawowa
9:45-10:55TDK: szkolenie produktowe (komponenty Heavy Duty; czujniki temperatury, ciśnienia i wilgotności; ładowanie bezprzewodowe; nowości)
10:55-11:10Przerwa Kawowa
11:10-12:20Infineon: szkolenie produktowe (mikrokontrolery XMC4500: Cortex M4; czujniki Halla; switche; czujniki liniowe; czujnik prądu TLI4970; niskoomowe tranzystory MOSFET; elementy do zasilaczy : tranzystory MOSFET wysokonapięciowe; diody szybkie oraz SiC; moduły IGBT low power; nowości)
12:20-13:20Lunch
13:20-14:30Analog Devices: szkolenie produktowe (izolatory cyfrowe USB ADUM3160; CortexM3 z analog. ADUCM360; nowy wzmacniacz pomiarowy AD8422; układ akwizycji danych ADAS302x)
14:30-15:00Zakończenie szkolenia wraz z wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia
Informacje ogólne
Farnell element14 to dystrybutor produktów, usług i rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach, przeznaczonych do projektowania, konserwacji i napraw systemów elektronicznych. Informacje o najnowszych produktach, usługach i oprogramowaniu gromadzone są m.in. w ramach internetowej społeczności inżynierskiej, gdzie można wymieniać poglądy i poradzić się ekspertów. Nasza społeczność to także źródło niezależnych informacji technicznych oraz przydatnych narzędzi niezbędnych do sprawnej realizacji projektów elektrycznych i elektronicznych — od samego ich początku.
Cel warsztatów
Uczestnicy cyklu szkoleń prowadzonych w ramach seminarium dedykowanego branży górniczej organizowanego przez firmę Farnell element14 będą mogli zapoznać się między innymi z najnowszą ofertą producentów Infineon TDK, Phoenix Contact, Fluke oraz Analog Devices w zakresie rozwiązań dla branży wydobywczej.
Celem szkolenia jest prezentacja najnowszych produktów elektronicznych dedykowanych branży górniczej oraz dyskusja nad kierunkami rozwoju tego sektora. Spotkanie będzie doskonałą okazją do szerokiej debaty oraz umocnienia relacji biznesowych pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Do kogo skierowane są warsztaty?
Seminarium górnicze organizowane przez Farnell element14 jest adresowane do klientów reprezentujących branżę wydobywczą, którzy wykorzystują elektryczne i elektroniczne komponenty i urządzenia w swojej codziennej pracy.