Opis wydarzenia:
Firma Farnell element14 zaprasza na techniczne szkolenie dla klientów z branży medycznej prowadzone przez inżynierów aplikacyjnych reprezentujących firmy Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity.
Data: 6 grudnia 2013 roku
Miejsce: Kraków, Hotel Conrad (sala biznesowa), ul. Josepha Conrada 29
Zgłoszenia: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla osób, które wezmą udział w szkoleniu, prosimy o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem przycisku „Attend this event” znajdującego się po prawej stronie. Skontaktujemy się z Państwem, aby potwierdzić udział w warsztatach.
Agenda
7:30-8:00Rejestracja uczestników – poczęstunek kawowy
8:00-8:15Powitanie przez Farnell element 14
8:15-9:30Molex – szkolenie produktowe
9:30-9:45Przerwa kawowa
9:45-11:00Vishay – szkolenie produktowe
11:00-11:20Przerwa kawowa
11:20-12:35Analog Devices – szkolenie produktowe
12:35-13:45Lunch
13:45-15:00TE Connectivity – szkolenie produktowe
15:00Zakończenie szkolenia
Informacje ogólne
Farnell element14 to dystrybutor produktów, usług i rozwiązań opartych na zaawansowanych technologiach, przeznaczonych do projektowania, konserwacji i napraw systemów elektronicznych. Informacje o najnowszych produktach, usługach i oprogramowaniu gromadzone są m.in. w ramach internetowej społeczności inżynierskiej, gdzie można wymieniać poglądy i poradzić się ekspertów. Nasza społeczność to także źródło niezależnych informacji technicznych oraz przydatnych narzędzi niezbędnych do sprawnej realizacji projektów elektrycznych i elektronicznych — od samego ich początku.
Cel warsztatów
Uczestnicy cyklu szkoleń prowadzonych w ramach seminarium medycznego organizowanego przez firmę Farnell element14 będą mogli zapoznać się między innymi z najnowszą ofertą takich producentów jak: Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity.
Celem szkolenia jest prezentacja najnowszych produktów elektronicznych dedykowanych branży medycznej oraz dyskusja nad kierunkami rozwoju tego sektora. Spotkanie będzie doskonałą okazją do szerokiej debaty oraz umocnienia relacji biznesowych pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Do kogo skierowane są warsztaty?
Seminarium medyczne organizowane przez Farnell element14 jest adresowane do klientów reprezentujących branżę medyczną, którzy wykorzystują elektryczne i elektroniczne komponenty i urządzenia w swojej codziennej pracy.